11. Adam Korszun - Zapomnij, 2013

    Marta Frej
    - Matka Boska Zielna, 2014,

    Anna Buczkowska
    - Zapatrzeni, 2005,

(ur. 1970 r.) w latach 1992-97 studiował na warszawskiej ASP w pracowniach prof. J. Tarasina i prof. G. Zemły. Po studiach wrócił do rodzinnej Białej-Podlaskiej, gdzie pracował w licznych instytucjach kultury. Ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych m.in. Galeria Art, Warszawa; Galeria Podlaska, Biała-Podlaska, Konduktorownia, Częstochowa; Galeria Na krzywej, Warszawa; Autosfera, Warszawa; Galeria Promocyjna, Warszawa; Dom Chemika, Puławy; Bauhoj Molle, Grenaa, Dania; Muzeum Chagalla, Witebsk oraz poplenerowych wystaw zbiorowych w Baranowiczach i Brześciu, Białoruś.

Nr katalogowy: 11

Adam Korszun (1970)
Zapomnij, 2013

olej, płótno / 24 x 30 cm
sygn. u dołu ZAPOMNIJ AKorszun 2013
opisany na odwrocie: Korszun 2013

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR