52. Małgorzata Kosiec - Demon, 2014

    Jolanta Caban
    - Dziewczyna, 2014,

    Andrzej Bator
    - Przenikanie, 2006,

sygn. p.d. KOSIEC, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOSIEC 2014 DEMO(N)

(ur. 1975 r.) w 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. St' Art 05 Strasbourg Contemprary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). W ostatnim czasie prezentowała najnowsze obrazy na trzech wystawach indywidualnych: „Typortraits” w Gallery Miva w Malmo w Szwecji (2011), „Ukryte” w Galeria Classix Nouveaux w Warszawie (2012) i “Napięcia” w Galerii Strefa A w Krakowie (2012).

Nr katalogowy: 52

Małgorzata Kosiec (1975)
Demon, 2014

olej, płótno; / 120x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

7 500 zł
1 812 EUR
2 468 USD