29. Małgorzata Maćkowiak - bez tytułu, 2013

    Jan Malik
    - Na linii startu, 2013,

    Monika Dętkoś
    - Zielona wyspa, 2014,

(ur. 1958 r.) studiowała w pracowni prof. J. Szancenbacha na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP. Dyplom uzyskała w 1982 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. Autorka wystaw indywidualnych: Galeria MPiku, Kraków (1986, 1988); Galeria Pod Różą, Kraków (1992); Galeria Tryptych, Kijów, Ukraina (2000); Wspomnienia z podróży, Galeria Kancelaria, Zakopane (2001); Galeria Irina, Kijów, Ukraina (2007); Zagubieni, Galeria Farbiarnia, Warszawa (2007); Galeria Beskidzka, Szczyrk (2008); Leże sobie pod gruszą, Fundacja Elektrownia, Rybnik (2008); Anioły, Galeria Kancelaria, Zakopane (2009); Galeria NCK, Kraków (2009); Galeria Grabskich, Kazimierz nad Wisłą (2010); Galeria Pod Czarnym Kotem, Kraków (2012). Uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Francji, Słowenii, Ukrainie, USA i Wlk. Brytanii i Japonii. W latach 1992- 1995 przebywała w USA tworząc realizacje malarstwa monumentalnego we współpracy z galerią Glorii Gales Boca Raton. Uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach poplenerowych w Polsce, Mołdawii i Ukrainie. Zrealizowała kilkanaście projektów w przestrzeni parkowej w Polsce, Czechach oraz w Kijowie na Ukrainie. Rezydentka międzynarodowego projektu artystycznego Meeting In Zdonov (2008). W 2012 r. na zaproszenie Związku Artystów Prowincji Toyama reprezentowała Polskę w międzynarodowym projekcie artystycznym Art-camp In Toyama w Japonii.

Nr katalogowy: 29

Małgorzata Maćkowiak (1958)
bez tytułu, 2013

olej, płótno / 50 x 70 cm
sygn. p.d.: M.Z. MAĆKOWIAK
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ZOFIA MAĆKOWIAK KRAKÓW 2013

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 100 zł
266 EUR
362 USD