65. Kamila Model - Laboratoryjne badania uczuć, 2013

    Gossia Zielaskowska
    - Story-Factory, 2011,

    Bogna Gniazdowska
    - Pinokio i wróżka, 2012-2014,

(ur. 1988 r.) w 2012 r. obroniła dyplom na Wydziale Malarstwa ASP w Gdańsku. Obecnie rezydentka pracowni malarskiej w projekcie DOM w Gdańsku, którego pomysłodawcami jest Kolonia Artystów. Laureatka nagrody pisma artystycznego EXIT w II Przeglądzie Młodej Sztuki "Świeża Krew" w galerii Socato we Wrocławiu. Otrzymała stypendium Rektora ASP w Gdańsku za najlepsze osiągnięcia w nauce i pracy twórczej. Uczestniczka wystawa zbiorowych: Świeża Krew. II Przegląd Młodej Sztuki, Galeria Socato, Wrocław (2012); Znakowa nieoczywistość istnienia, Gdańska Galeria Miejska, Gdańsk (2012); Artystyczna Podróż Hestii - Ergo Arena, Gdańsk/Sopot (2012); Gdańskie Biennale Sztuki, Gdańska Galeria Guntera Grassa, Gdańsk (2012).

Nr katalogowy: 65

Kamila Model (1988)
Laboratoryjne badania uczuć, 2013

olej, płótno / 130 x 120 cm
opisany na odwrocie: Kamila Model Laboratoryjne badania uczuć 2013

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 400 zł
339 EUR
461 USD