22. Beata Murawska - Miłego dnia, 2014

    Stanisław Kortyka
    - Tajemnica kamiennego kręgu, 2014,

    Jolanta Johnsson
    - Odbicie czerwone, 2010,

sygn p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie

(ur. 1963 r.) studiowała na warszawskiej ASP. na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. S. Gierowskiego. Dyplom z wyróżnieniem zrealizwała na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. S. Gerowskiego w 1988 r., a aneks z grafiki warsztatowej w pracowni prof. H. Chrostowskiej. Autorka wystaw indywidualnych m.in. Galerii Dziekanka, Warszawa; Galerii Piotra Nowickiego, Warszawa; Galerii Pryzmat, Kraków; Galerii Fabriken, Szwecja; Galerii ART, Warszawa; Galerii Espece Degre Art, Luxemburg, Galerii Rathhaus-Neue Wulsmdorf, Niemcy; Galerii East Art, Berlin; Galeria A. i J. Iwaszkiewiczów, Stawisko; Galerii Karowa, Warszawa; Galerii Avec-Bordeaux, Francja; Galerii Promocyjnej, Warszawa; Galerie de Zon,Lisse, Holandia. W latach 2010 i 2012 prezentowała swoje prace w Polskiej Radzie Biznesu w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Jej prace znajduja się w zbiorach prywatnych znajdują się m.in. w Polsce, Francji, Holandii, Hong-Kongu, Niemczech, Szwecji, Danii, USA, Kanadzie, Korei Pd., Austrii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.

Nr katalogowy: 22

Beata Murawska (1963)
Miłego dnia, 2014

olej, płótno, / 60x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 300 zł
315 EUR
428 USD