38. Artur Przebindowski - Wnętrze miasta No. 5, 2014

    Jarosław Jeschke
    - Havana, 2012,

    Michał Baca
    - Zima w Sanssouci, 2013,

sygn. p.d Artur Przebindowski

(ur. 1967 r.) jest absolwentem ASP w Krakowie. Dyplom zrealizował w pracowni prof. R. Banaszewskiego w 1993 r. Jest laureatem Grand Prix konkursu malarskiego Prysznic - narodziny przyjemności w Bad Zwischenahn w Niemczech (1998), zdobywcą Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na XXIII Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie (2010), Wyróżnienia Regulaminowego oraz Nagrody Publiczności na Biennale Malarstwa Bielska Jesień (2011). Jest autorem dwudziestu wystaw indywidualnych, m.in.: Galeria Kersten, Kraków; Galeria Tamka, Warszawa (2006); XXII i XXIV Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin (2008, 2012); Megalopolis, Galeria Bielska BWA (2011); Megalopolis, Konduktorownia, Częstochowa (2011); Megalopolis, Galeria BWA, Rzeszów (2013). W latach 1998–2004 uczestniczył w plenerach malarskich w Polsce, Niemczech, Włoszech i Grecji. Brał udział w targach sztuki: The Bloxham Galleries na The Affordable Art Fair, Londyn (2004), Warszawa (2009), HanseArt, Brema (2011), Art Event, Namur, Belgia (2011), Kunst en Living, RottIerdam (2011), Trevisian International Art, Bolonia, Włochy; Exposition Internationale d'Art, Lautenbach, Francja (2012, 2013); Huntenkunst, Holandia (2012, 2013).

Nr katalogowy: 38

Artur Przebindowski (1967)
Wnętrze miasta No. 5, 2014

akryl, płótno, / 70x93 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

9 000 zł
2 174 EUR
2 961 USD