26. Aleksander Roszkowski - Pejzaż, 2014

    Grzegorz Śmigielski
    - CB 1300, 2011,

    Tadeusz Serafin
    - XIX, 2010,

sygn. p.d. AR

Nr katalogowy: 26

Aleksander Roszkowski (1961)
Pejzaż, 2014

olej, płótno, / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

6 000 zł
1 450 EUR
1 974 USD