25. Grzegorz Śmigielski - CB 1300, 2011

    Michał Jędrczak
    - bez tytułu (z góry), 2011,

    Aleksander Roszkowski
    - Pejzaż, 2014,

(ur. 1960 r.) studiował na Wydziale Grafiki PWSSP w Poznaniu i na warszawskiej ASP w pracowniach prof. J. Sienickiego, prof. L. Maciąga, prof. M. Sapetto i prof. H. Chrostowskiej. Dyplom uzyskał w 1986 r. w pracowni prof. L. Maciąga. Autor wystaw wystw indywidualnych: Galeria Krzysztofa Wojtarowicza, PLL LOT Warszawa (1987); Galeria Abakus, Warszawa (1993); Muzeum Iwaszkiewiczów, Stawisko (1995); Galeria Bauman, Warszawa (1998); Galeria Test, Warszawa (1999); Galeria Promocyjna, Warszawa (2000); Galeria Logo, Łomża (2001); Stowarzyszenie Pracownie Twórcze Lubelska, Warszawa (2005); Radio Zet, Warszawa (2003); Stacja Nowa Gdynia, Łódź (2004); Galeria Recamiere, Warszawa (2008); Pałacyk Kasyno, Podkowa Leśna (2009); Soho Factory, Transatlantyk, Warszawa (2010). Brał udział w istotnych wystawa zbiorowych m.in.: Woodmere Art Museum, Philadelphia, USA (1985); Instytut Polski, Sztokholm, Szwecja (2005); Instytut Polski, Berlin, Niemcy (2005); Galerie im Hofgut, Reinheim, Niemcy (2008); Galeria Brantebjerg, Dania (2010).

Nr katalogowy: 25

Grzegorz Śmigielski (1960)
CB 1300, 2011

olej, płótno / 116 x 89 cm
sygn. p.d.: G.Śmigielski
opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR