46. Wojciech Kubiak - Bez tytułu (z cyklu Deja Vu), 2010

    Olga Wolniak
    - Samira, 2013,

    Piotr C. Kowalski
    - Dwie wyspy albo jedna, 1991,

(ur. 1979 r.) i (ur. 1978) są laureatami Grand Prix 38. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2007. Lidia Krawczyk jest absolwentką Instytutu Sztuk Audiowizualnych oraz Podyplomowych Studiów Gender na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zajmuje się krytyką feministyczną. Jest współredaktorką internetowego czasopisma naukowego „uniGENDER". Wojtek Kubiak jest absolwentem Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Od 2003 r. pracuje jako asystent na macierzystej uczelni. W 2004 r. roku otrzymał Grand Prix Triennale Młodego Malarstwa im. Mariana Michalika w Częstochowie. Był nominowany do konkursu im. Eugeniusza Gepperta i nagrody „Arteonu". Laureat Stypendium Ministra Kultury (1999, 2003/2004), Stypendium Grazelli (2007) oraz Stypendium Młoda Polska (2008).

Nr katalogowy: 46

Wojciech Kubiak (1979)
Bez tytułu (z cyklu Deja Vu), 2010

olej, płótno / 40 x 130 cm
opisany na odwrocie: KRAWCZYK KUBIAK LIDIA KRAWCZYK WOJTEK KUBIAK bez tytułu, z cyklu deja vu 40x130 cm olej na płótnie 2010 r.

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 600 zł
629 EUR
856 USD