16. Jakub (Jacques) Zucker - Portret kobiety

    Zygmunt Schreter (Szreter)
    - Martwa natura,

    Jakub (Jacques) Zucker
    - Portret chłopca,

  sygn. l.g. J.ZUCKER CENA GALERYJNA: 6 000 zł

Nr katalogowy: 16

Jakub (Jacques) Zucker (1900 - 1981)
Portret kobiety

płótno naklejane na płytę, 25,5 x 18,5 cm w świetle passe partout / 25,5 x 18,5 cm w świetle passe partout

Cena wywoławcza:
5 500 zł
1 342 EUR
1 816 USD

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 464 - 1 708 EUR
1 981 - 2 311 USD