24. Władysław Bakałowicz - Portret damy, 1891

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret kobiecy, 1 IV 1933,

    Konrad Krzyżanowski
    - Portret kobiety w czerwieni (Maria Grossek Korycka), 1916 r.,

  sygn. p.d.: A. Liebert phot./ Lbakalowicz/ pinxit/ 1891

Nr katalogowy: 24

Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
Portret damy, 1891

olej, płótno; / 116x89,5 cm

Cena wywoławcza:
60 000 zł
14 635 EUR
19 802 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
19 513 - 24 391 EUR
26 403 - 33 004 USD

80 000 zł
19 513 EUR
26 403 USD