66. Jerzy Nowosielski - Twarz, 1973

    Stanisław Fijałkowski
    - Cztery, 1972,

    Iwo Zaniewski
    - Dziewczyna spinająca włosy, 1991,

Nr katalogowy: 66

Twarz, 1973

olej, płótno / 35 x 27 cm
opisany na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI / 1972

Cena wywoławcza:
80 000 zł
19 513 EUR
26 403 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł
21 952 - 24 391 EUR
29 703 - 33 004 USD