54. Andrzej Pronaszko - Martwa natura ze skrzypcami
Nr katalogowy: 54
Andrzej Pronaszko (1888 - 1961)
Martwa natura ze skrzypcami
olej, płótno / 91 x 70 cm
sygn. p.d.: and. pronaszko
- Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 879 EUR
6 601 USD
- Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
6 098 - 8 537 EUR
8 251 - 11 552 USD