63. Alicja Wahl - Bez tytułu, 1993

    - Lustro,

    Artur Nacht-Samborski
    - Popiersie kobiety w niebieskiej sukni, ok. 1962,

Nr katalogowy: 63

Alicja Wahl (1932)
Bez tytułu, 1993

olej, płótno / 110 x 100 cm
sygn. p.d.: A. Wahl / 1993 sygnowany na odwrocie: A. Wahl / 1993

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 415 EUR
4 621 USD

Estymacja:
16 000 - 18 000 zł
3 903 - 4 391 EUR
5 281 - 5 941 USD

15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD