46. Seweryn Szrajer - Barka na rzece

    Alfred Aberdam
    - Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930,

    Pinchus Krémègne
    - Pejzaż,

Nr katalogowy: 46

Seweryn Szrajer (1889 - 1947)
Barka na rzece

olej, płótno / 50 x 61 cm
sygn. l.d.: Szrajer

Cena wywoławcza:
18 000 zł
4 391 EUR
5 941 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 879 - 6 098 EUR
6 601 - 8 251 USD