55. Andrzej Kreutz-Majewski - Czarnoksiężnik

    Andrzej Pronaszko
    - Martwa natura ze skrzypcami,

    Konstanty Laszczka
    - Grupa trzech postaci, ok. 1926 r.,

  sygn. p.d.: A. Kreutz – Majewski

Nr katalogowy: 55

Andrzej Kreutz-Majewski (1936)
Czarnoksiężnik

olej, gwasz,papier, / 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 708 EUR
2 311 USD

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
2 196 - 2 927 EUR
2 971 - 3 961 USD

9 000 zł
2 196 EUR
2 971 USD