47. Pinchus Krémègne - Pejzaż

    Seweryn Szrajer
    - Barka na rzece,

    Mela Muter
    - Portret młodego mężczyzny, 1922,

  sygn.l.d. Kremegne

Nr katalogowy: 47

Pinchus Krémègne (1890 - 1981)
Pejzaż

olej, płótno, / 47 x 55.5 cm

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 391 - 4 879 EUR
5 941 - 6 601 USD

17 000 zł
4 147 EUR
5 611 USD