18. Theodor Urtnowski - Gdańsk

    Jakub Zucker
    - Portret chłopca,

    Wojciech Weiss
    - ok. Pejzaż z Kalwarii, 1936

  sygn. l.d.: T. Urtnowski

Nr katalogowy: 18

Theodor Urtnowski (1881 - 1963)
Gdańsk

olej, płótno; / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 391 - 4 879 EUR
5 941 - 6 601 USD

18 000 zł
4 391 EUR
5 941 USD