16. Jan Balcerzak - Topola 1, 2011

    Waldemar Borowski
    - Ichtaca, 2013,

    Karol Drzewiecki
    - Newspaper V, 2013,

opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK OLEJ PŁÓTNO "TOPOLA" 2010

(ur. 1976 r.) studiował na ASP w Warszawie, na Wydziale Grafiki, w latach 1995-2000. Dyplom w pracowni litografii zrealizował pod kierunkiem prof. W. Winieckiego. Ma na koncie udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i plenerach artystycznych. Komisarz plenerów krajowych i zagranicznych. W 2012 r. zaprezentował wystawę indywidualną w Galerii SD w Warszawie, a w 2013 r. w Galerii 3678 w Warszawie.

Nr katalogowy: 16

Jan Balcerzak (1976)
Topola 1, 2011

olej, płótno / 120x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 900 zł
455 EUR
628 USD