3. Robert Bodnar - Milky Way Impression II, 2014

    Marzena Bis
    - Boys like fun, 2013,

    Edyta Hul
    - Zwierzę 13- XXXIV, 2014,

  opisany na odwrocie: ROBERT BODNAR MILKY WAY IMPRESSION II 2014

(ur. 1982 r.) jest absolwentem Wydziału Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem w zakresie pedagogiki sztuki i krytyki i promocji sztuki oraz dyplom artystyczny w pracowni malarstwa prof. J. Marciniaka zrealizował w 2009 r. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2008/2009). Autor wystawy indywidualnej W krainie marzeń literatury – Alicja, Muzeum Ceramiki, Bolesławiec (2003). Brał udział w wystawach zbiorowych m.in.: Labirynt - zakręty awangardy, Warsztaty Kultury, Lublin; Opowieści dziwnej treści, Galeria BWA, Lublin; XII Wystawa Pracowni Malarstwa prof. J. Marciniaka, Galeria Sztuki Współczesnej, Włocławek; ...a/i dzieło sztuki, Interdyscyplinarna Pracownia Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Współczesnej, Poznań; Pożar – dziecko = zapałki, Galeria Przychodnia, Poznań, Ostatnia Wieczerza, Galeria u Jezuitów, Poznań.

Nr katalogowy: 3

Robert Bodnar (1982)
Milky Way Impression II, 2014

akryl, płótno / 50x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
298 USD