13. Michał Bojara - Bruce Lee, 2013

    Ziemowit Fincek
    - Fala, 2014,

    Honorata Chajec
    - Les Guilleries, 2012,

opisany na odwrocie: M.Bojara 2013 B.Lee 60x80 cm

(ur. 1979 r.) studiował w latach 2006-2008 na Wydziale Intermediów ASP w Poznaniu. Dyplom zrealizował w pracowni prof. G. Przyborka. Wcześniej zrealizował licencjat na Wydziale Grafiki ASP w Łodzi i ukończył Studium Fotografi ZPAF w Warszawie. Finalista konkursów: Rzeźba idealna, CSW Toruń (2011); Pięciobój fotograficzny (1 miejsce oraz Grand Prix, 2008); Biznes w obiektywie (2 miejsce, 2008); Czterobój fotograficzny (1 miejsce, 2007); OIO (1 miejsce, 2007); Samsung Art Master (2007); Ateneum Młodych (2005, 2007); Canon Fashion Contest (półfinał, 2007); Innowacje (wyróżnienie, 2007); Rembrandt (wyróżnienie, 2006); Kanon twórców (I miejsce, 2006); City After eight (II miejsce, 2006); Kanon Twórców (wyróżnienie, 2005). Autor licznych wystaw indywidualnych z zakresu fotografii, malarstwa i projektowania graficznego. Ma na koncie uczestnictwo w kilkudziesięciu ekspozycjach zbiorowych i pokonkursowych.

Nr katalogowy: 13

Michał Bojara (1979)
Bruce Lee, 2013

olej, płótno / 80x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
265 USD