19. Paweł Dąbrowski - Promień, 2014

    Bartek Górny
    - Odwaga, 2013,

    Jakub Janyst
    - De Profundis, 2013,

opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI Promień 100x 70 cm t: olej płótno 2014

(ur. 1974 r.) w 2002 r. ukończył Katedrę Sztuki na Politechnice w Radomiu. Dyplom z malarstwa zrealizował w pracowni prof. A. Gieragi, a aneks z Grafiki Projektowej u prof. J. Zduniewskiego. Zajmuję się malarstwem i ilustracją, a także jest nauczycielem sztuki. Autor wystaw indywidualnych w Ambasadzie USA w Warszawie (2006, 2007). Uczestnik ekspozycji: Studium Plastyczne Colage, Warszawa (1998); Politechnika Radomska (2003); Netgaleria (2004); Malarstwo młodych, Galeria Gama-due, Warszawa (2005); Motto cafe, Warszawa (2006).

Nr katalogowy: 19

Paweł Dąbrowski
Promień, 2014

olej, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 300 zł
312 EUR
430 USD