102. Łukasz Fałdrowicz - bez tytułu, 2014

    Weronika Teplicka
    - Poziomo III, 2014,

    Jacek Sztuka
    - Na uwięzi, plaża XIV, 2014,

opisany na odwrocie. FAŁDOROWICZ ŁUKASZ 2014

(ur. 1989 r.) absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego. Dyplom obronił w 2013 r. w Katedrze Rysunku i Malarstwa pod kierownictwem prof. A.We?głowskiego. Autor wystawy indywidualnej rysunku na Uniwersytecie Zachodnioczeskim w Czeskich Budziejowicach (2011).

Nr katalogowy: 102

Łukasz Fałdrowicz (1989)
bez tytułu, 2014

olej, płótno / 150x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
335 EUR
463 USD