90. Marzena Gawrysiak - Ada, 2014

    Katarzyna Korytkowska
    - Savage Garden Violet, 2014,

    Marta Szarek
    - Panczeniści, 2013,

opisany na odwrocie: "ADA" Mme Gazelle, 2014

(ur. 1978 r.) w latach 1999-2004 studiowała na Wydziale Rzeźby gdańskiej ASP. W 2004 r. obroniła dyplom w pracowni prof. S. Ostrowskiego i prof. T. Klaman. Od 2008 r. prowadzi galerię Delikatesy Sztuki w Gdańsku. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska (2012). Autorka wystaw indywidualnych: Dlaczego..., Galeria Biała, Lublin (1997); Filia DDK Bronowice, Lublin (2003); Gdańsk (2010, 2013). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Cera Tech Center, Hor Grenzhausen, Niemcy (2003); Kultur Schafft Land (2003); Bella Italia - Italia brutta, Bendorf (2004); Gdański Areopag Forum Dialogu Gdańsk (2004); Przystanek Barok, Stocznia, Gdańsk (2006). Autorka mozaiki Miłego dnia mój aniele w przejściu podziemnym, Gdańsk (2003).

Nr katalogowy: 90

Marzena Gawrysiak (1978)
Ada, 2014

olej, płótno / 150x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR