80. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski - United colors of bart W195 SZ79, 2010

    Monika Panek
    - Cisza, 2009,

    Dagna Krzystanek
    - Pozdrowienia z Paryża, 2014,

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 2010 OIL ON CANVAS "UNITED COLORS OF BART W195 SZ79"

(ur. 1985 r.) jest absolwentem wrocławskiej ASP, gdzie studiował w pracowniach: N. W. Kuczmy, J. Jaroszewskiego, J. Merkla.

Nr katalogowy: 80

Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (1985)
United colors of bart W195 SZ79, 2010

olej, płótno / 195x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
331 USD