4. Edyta Hul - Zwierzę 13- XXXIV, 2014

    Robert Bodnar
    - Milky Way Impression II, 2014,

    Grupa Artme
    - In the Tropics, 2014,

  opisany na odwrocie: "ZWIERZĘ 13-XXXIV" Edyta Hul Gdańsk 2014

Edyta Hul (ur. 1986 r.) w latach 2006-2007 studiowała Edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a następnie w latach 2007-2012 malarstwo i litografię na ASP w Gdańsku. Dyplom zrealizowała pod kierunkiem prof. M. Olszewskiego, a aneks u prof. Z. Gorlaka. Autorka wystaw indywidualnych: Akt Kolor Akcja, Pub Galeria, Pruszcz Gdański (2011); Wizerunki Zoomorficzne, Galeria Pionova, Gdańsk (2012). Brała udział w wystawach zbiorowych m.in.: Kamieniem w… litografia młodych, GAK, Gdańsk (2009); Ogólnopolska Wystawa Rysunku, UMK, Toruń (2011); Hul-Hoły, Klub Flisak, Gdańsk (2011); Bliskoznacznie, Muzeum ASP, Wrocław (2012); I Pomorskie Triennale Sztuki, PGS, Sopot (2013); Hortus Conclusus - Ogród Szalony, Galeria Pionova, Gdańsk (2013); I Pomorskie Triennale Sztuki, PGS, Sopot (2013); Studencka Grafika Roku, ASP, Gdańsk (2013); VIII Olsztyńskie Biennale Sztuki o Medal Prezydenta, Galeria BWA, Olsztyn (2013); Nominacja do nagrody artystycznej Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Poznań (2014) wraz z wystawą pokonkursową w Galerii Aula UAP oraz Galerii BWA Gorzów Wielkopolski (2014).

Nr katalogowy: 4

Edyta Hul (1986)
Zwierzę 13- XXXIV, 2014

olej, płótno / 100x140 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
397 USD