21. Radosław Jastrzębski - Pod wiśnią, 2010

    Jakub Janyst
    - De Profundis, 2013,

    Bartłomiej Koter
    - Tango Valse, 2014,

sygn. na odwrocie: "Pod wiśnią" /Radosław Jastrzębski/ 2010

Nr katalogowy: 21

Radosław Jastrzębski (1987)
Pod wiśnią, 2010

olej, płótno / 95x65 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 300 zł
551 EUR
760 USD