82. Dorota Jędrusik - Współrzędne 3_3, 2013

    Dagna Krzystanek
    - Pozdrowienia z Paryża, 2014,

    Zuzanna Kosińska
    - Kosmos, 2013,

(ur. 1981 r.) w latach 2004-2010 studiowała na ASP we Wrocławiu na Wydziale Ceramiki i Szkła. W latach 2008-2009 studiowała na Universidad del Pais Vasco w Bilbao w Hiszpanii. W latach 2003-2004 studiowała na ASP w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru. Stypendystka Prezydenta Miasta Sosnowiec (2010, 2009). Brała udział w wystawach zbiorowych: V Międzynarodowego Konkursu Rysunku, Muzeum Architektury, Wrocław (2012); Untouchable, Mediations Biennale, Gallery Store, Poznań (2012); Międzynarodowy Konkurs Rysunku i Malarstwa Strabag, Wiedeń, Austria (2012); 57. Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Ceramiki Artystycznej (57th Premio Faenza), Międzynarodowe Muzeum Ceramiki, Faenza, Włochy (2011); 46. Międzynarodowego Sympozjum Ceramiczno-Rzeźbiarskiego, Muzeum Architektury, Wrocław (2011); 46. Międzynarodowe Sympozjum Ceramiczno-Rzeźbiarskiego, Galeria Ceramiki BOK-MCC, Bolesławiec (2010); 60 sekund, Festiwal Miasto Gwiazd, Żyrardów (2010); 60 sekund, Browar Mieszczański, Wrocław (2010); Solido/Likido ’09, Sala de Exposiciones de Leioa, Hiszpania (2009); Solido/Likido ’09, Atelier Galerie Josetle Dacosta de Donibale Garazi, Francja (2009).

Nr katalogowy: 82

Dorota Jędrusik (1981)
Współrzędne 3_3, 2013

olej, akryl, płótno / 90x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
335 EUR
463 USD