26. Katarzyna Kobylarz - Uczta krabów, 2010

    Iwona Górska
    - Słowiańskie Boginki II, 2012,

    Tomasz Jędrzejko
    - bez tytułu, 2013,

(ur. 1982 r.) jest absolwentką Wydziałów Grafiki i Scenografii ASP w Krakowie. Dyplom z grafiki wykonała w pracowni drzeworytu prof. B. Migi. Ze scenografii dyplom wykonała u prof. M. Komorowskiej. Laureatka I i III nagrody Międzynarodowego konkursu graficznego Artform, Kluczbork (2001); I miejsca w konkursie Wiedzieć jak, Jarosław (2001); nagrody w Międzynarodowym konkursie Jan Paderewski (2000); dyplom za udział w wystawie, Euvora, Portugalia (2000); dyplom za udział w XII Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, Toruń (2000); III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Fundacji Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego Siłą czy dialogiem? (2000); wyróżnienia w konkursie satyrycznym O złotą szpilę (2001).

Nr katalogowy: 26

Katarzyna Kobylarz (1982)
Uczta krabów, 2010

akryl, płótno / 130 x 100 cm
sygn. p.d.: Katarzyna Kobylarz

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR