49. Iza Kostiukow - Ślady, 2014

    Monika Marchewka
    - Marazm, 2014,

    Magdalena Łazar-Massier
    - bez tytułu, 2009,

(ur. 1964 r.) jest absolwentką ASP w Poznaniu. Studiowała w latach 1988-1993. Obecnie pracuje w Galerii CKiS Wiez˙a Cis´nien´ w Koninie, gdzie prowadzi pracownie rysunku i malarstwa. Kurator wielu plenero´w artystycznych. Od 2013 r. organizator Mie?dzynarodowego Pleneru Artystycznego - Summer Jam we wspo´łpracy z ABC Gallery w Poznaniu. W 2011 r. wyro´z˙niona Odznaka? Honorowa? Prezydenta za Zasługi dla Miasta Konina. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i poplenerowych.

Nr katalogowy: 49

Iza Kostiukow (1964)
Ślady, 2014

olej, płótno / 90 x 60 cm
opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW OLEJ NA PŁÓTNIE Z CYKLU: „ŚLADY" 2014\' LUTY – UTRZYSZYNEK

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR