22. Bartłomiej Koter - Tango Valse, 2014

    Radosław Jastrzębski
    - Pod wiśnią, 2010,

    Michał Kotula
    - Studium jednej kobiety V, 2007,

sygn. p.d. Bartłomiej Koter Tango

(ur. 1984 r.) jest z wykształcenia architektem. Dużo rysuje i maluje akwarele prezentujące przede wszystkim przestrzeń zurbanizowaną, choć kontakty ze sztuką rozpoczął od graffiti.

Nr katalogowy: 22

Bartłomiej Koter (1984)
Tango Valse, 2014

akryl, płótno, naklejone na deskę / 73x52,5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
331 USD