41. Joanna Krakowian - Sun Hymnal I, 2013

    Piotr Mosur
    - Anka, 2013,

    Magda Renata
    - Ona, 2014,

sygn. na odwrocie

(ur. 1990 r.) jest studentką Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki warszawskiej ASP oraz Instytutu Archeologii UW.

Nr katalogowy: 41

Joanna Krakowian (1990)
Sun Hymnal I, 2013

olej, płótno / 130x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
397 USD