46. Paweł Lubiński - Przyjaźń II, 2013

    Katarzyna Kołtan
    - Amalia, 2014,

    Katarzyna Maniewska
    - 90, 2011,

sygn. na odwrocie: PLubiński, "Przyjaźń II", 2013

(ur. 1987 r.) jest absolwentem Wydziału Malarstwa Warszawskiej ASP. Dyplom w 2013 r. uzyskał w pracowni prof. J. Modzelewskiego. Uczestnik wystawy Czarny kwadrat na białym tle. Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, Galeria DAP, Warszawa (2011).

Nr katalogowy: 46

Paweł Lubiński (1987)
Przyjaźń II, 2013

olej, płótno / 65x81 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD