61. Paulina Maksjan - Kropki 3, 2013

    Campio
    - Sensitive, 2014,

    Joanna Małecka
    - Memorex, 2012,

sygn. p.d.: Paulina Maksjan 2013

(ur. 1982 r.) studentka IV roku Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Studiowała w pracowni prof. M. Świeszewskiego i pracowni rysunku prof. M. Targońskiej oraz na specjalizacji scenografii prof. A. Markowicza i ilustracji prof. J. Okrassy. Stypendystka Prezydenta Miasta Koszalina (1998) i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (1998, 2007). Laureatka nagrody Podróż Artystyczna Hestii (2007); wyróżnienie Festiwalu Fama za happening Zapis Tańca, Gdynia (2007). Autorka wystaw indywidualnych: Promenada, ASP, Gdańsk (2005); Galeria Sfinks, Sopot (2008); Cafe Sanatorium, Sopot (2007); Mostowa ArtCafe, Kraków (2013). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Biennale młodych Artystów Europy i Krajów Śródziemnomorskich, Egipt (2007); Finaliści konkursu im. F. Eibish, Warszawa (2007); Studenci pracowni scenografii prof. A. Markowicza, Muzeum Narodowe – Pałac Opatów, Gdańsk (2006); Studenci pracowni rysunku prof. M. Targońskiej, Muzeum Narodowe – Pałac Opatów, Gdańsk (2006).

Nr katalogowy: 61

Paulina Maksjan (1982)
Kropki 3, 2013

olej, płótno / 140x140 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR