53. Jacek Malinowski - Toskania, 2014

    Katarzyna Piotrowicz
    - Pixels on my mind, 2010,

    Paweł Rogalski
    - Budka, 2013,

opisany na odwrocie

(ur. 1969 r.) jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Fałata w Bielsku-Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych.

Nr katalogowy: 53

Jacek Malinowski (1969)
Toskania, 2014

olej, płótno / 60x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
364 USD