47. Katarzyna Maniewska - 90, 2011

    Paweł Lubiński
    - Przyjaźń II, 2013,

    Monika Marchewka
    - Marazm, 2014,

opisany na odwrocie: MANIEWSKA KATARZYNA 100x100 cm płótno, akryl "90" 2011r.

(ur. 1984 r.) studiowała na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu, gdzie uzyskała w 2008 r. tytuł magistra sztuk pięknych, realizując dyplom w Pracowni Malarstwa prof. J.K. Hrycka. Obecnie jest wykładowcą w tejże pracowni. Odbyła studia Podyplomowe z Zabytkoznawstwa i Konserwatorstwa Dziedzictwa Architektonicznego na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu. Laureatka II nagrody na II Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro Art, Łódź (2009). Uczestniczyła m.in. II i III Międzynarodowym Biennale Obrazu – QUADRO-ART (2009, 2011); IV Ogólnopolskim Konkursie na Obraz dla Młodych Malarzy im. M. Michalika (2010), Triennale Malarstwa, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2010), 8. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Wozownia, Toruń (2010), I Międzynarodowym Konkursie Malarskim Modessqe (2013).

Nr katalogowy: 47

Katarzyna Maniewska (1984)
90, 2011

olej, akryl, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
331 USD