48. Monika Marchewka - Marazm, 2014

    Katarzyna Maniewska
    - 90, 2011,

    Izabela Kostiukow
    - Ślady, 2014,

opisany na odwrocie: Monika Marchewka "Marazm" 2014

(ur. 1988 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP. Dyplom w 2013 r. zrealizowała w pracowni prof. Z. Sprychy. Ostatnio prezentowana w Pałacu Sztuki w ramach wystawy najlepszych dyplomantów ASP. Brała udział w wystawach zbiorowych min.: Galeria Stalowa, Warszawa; Galeria Onamato, Kraków; Forty Kleparz, Kraków; Hotel Hyrny, Zakopane.

Nr katalogowy: 48

Monika Marchewka (1988)
Marazm, 2014

olej, płótno / 110x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
298 USD