75. Ewa Mrowiec-Łysy - bez tytułu, 2008

    Paweł Porada
    - Miłość, 2014,

    Danuta Wójcik
    - Żuraw w Paryżu, 2014,

sygn. l.d. monogram wiązany, opisany na odwrocie: Ewa Mrowiec 2008

(ur. 1984 r.) jest absolwentką ASP w Katowicach. Dyplom z malarstwa zrealizowała pod kierunkiem prof. J. Rykały. Laureatka Ogólnokrajowego Festiwalu Rysunku Figurama (2010) i II miejsce w konkursie Artystyczna Podróż Hestii (2011). Stypendystka Prezydenta Miasta Sosnowca (2003). Przygotowała wystawę indywidualną na śląskiej Gali BCC w Promnicach (2009). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: Muzeum im. M. Chroboka, Ruda Śląska (2004); Galeria Rondo Sztuki, Katowice (2007); wystawa pracowni rysunku prof. J. Karbowniczka, Galeria Aula ZSP, Jarosław (2007); Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia, Czeladź (2009); Galeria Aula ZSP, Katowice (2010); Ogólnokrajowy Przegląd Rysunku Figurama, Praga, Katowice (2010); Muzeum Miejskie, Siemianowice Śląskie (2011); Finaliści 10. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii PGS, Sopot (2011); Galeria BWA, Katowice (2011); Galeria Mpik, Gliwice (2011).

Nr katalogowy: 75

Ewa Mrowiec-Łysy (1984)
bez tytułu, 2008

olej, płótno / 150x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR