86. Klara Netto - Home, 2013

    Małgorzata Limon
    - Adrianna, 2013,

    Monika Sikora
    - Miasto 002, 2013,

opisany na odwrocie: KLARA/NETTO/HOME 2013

(właściwie Judyta Szlendak, ur. 1987 r.) jest absolwentką Liceum Plastycznego im. J. Chełmońskiego w Nałęczowie, gdzie uczyła się w latach 2003-2006. Następnie ukończyła socjologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2009 r.

Nr katalogowy: 86

Klara Netto (1987)
Home, 2013

olej, akryl, płótno / 50x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD