44. Daria Alicja Ostrowska - Tylko nie mów nikomu, 2014

    Agnieszka Giera
    - Owoce, 2010,

    Katarzyna Kołtan
    - Amalia, 2014,

sygn. p.d.: D.Ostrowska 2014, opisany na odwrocie: TYLKO NIE MÓW NIKOMU DARIA OSTROWSKA 2014

(ur. 1986 r.) w latach 2006-2010 studiowała w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Dyplom z malarstwa zrealizowała w pracowni prof. Z. Drońskiego. Otrzymała wyróżnienie Przeglądu Malarstwa Wyprawa w kierunku wyobraźni, WOAK, Białystok (2012). Brała udział w międzynarodowym plenerze malarskim Leśne Wrota (2006); wystawie luksografii studentów Instytutu Sztuki UWM, Olsztyn (2007); wystawa rysunku i malarstwa studentów Instytutu Sztuki UWM, Olsztyn (2008); II Maratonie Sztuki, Olsztyn.

Nr katalogowy: 44

Daria Alicja Ostrowska (1986)
Tylko nie mów nikomu, 2014

akryl, płótno / 92x73 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
364 USD