79. Monika Panek - Cisza, 2009

    Justyna Sołowiej
    - Na jeziorach - Love Story 1, 2013,

    Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
    - United colors of bart W195 SZ79, 2010,

opisany na odwrocie: Monika Panek "Cisza" olej na płótnie 100x80, 2009 r. Werniksowany

(ur. 1988 r.) jest absolwentką ASP w Katowicach. Dyplom magisterski obroniła z wyróżnieniem w 2013 r. Stypendystka Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (2012-2013); Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (2010-2011); Prezydenta Miasta Sosnowiec (2009-2013). Laureatka wyróżnienie w VI Konkursie Malarskim Zadra, Warszawa (2013); kwalifikacji do finału konkursu o Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Warszawa (2013); kwalifikacji do Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych Promocje, Legnica (2013). Autorka wystaw indywidualnych: Nasycenie, Galeria Patelnia 36, Sosnowiec (2009); Private Room, Galeria AYA, Katowice (2012). Uczestniczka ekspozycji: Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2013); VI Konkurs Malarski Zadra, Galeria Zadra, Warszawa (2013); 23. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych Promocje, Galeria Ring, Legnica (2013); Around The World, V9, Warszawa (2013); Masa Perłowa, Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław (2013); Figurama, Międzynarodowy przegląd rysunku figuratywnego, Wydział Architektury CTU, Praga; Narodowe Centrum Kultury, Bratysława (2010, 2012, 2013); Hybryda, Opuszczony Hotel Śląski, Katowice (2012); Granica/Hranice, Rondo Sztuki, Katowice, Uniwersytet Tomasza Baty, Zlín (2011); Obszary rysunku, Rondo Sztuki, Katowice (2011); Sezon ogórkowy, Galeria Piętro Wyżej, Centrum Kultury im. K. Bochenek, Katowice (2011); Magiczna przestrzeń scenografii, Galeria Foyer Teatru Śląskiego, Katowice (2010); Obrazy pod napięciem, Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia, Czeladź (2010).

Nr katalogowy: 79

Monika Panek (1988)
Cisza, 2009

olej, płótno / 100x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR