103. Jacek Sztuka - Na uwięzi, plaża XIV, 2014

    Łukasz Fałdrowicz
    - bez tytułu, 2014,

    Bartosz Wiłun
    - Krótki film, 2009,

sygn. p.d.: sztuka, opisany na odwrocie: JACEK SZTUKA "NA UWIĘZI. PLAŻA XIV" AKRYL, 50X100cm 2014

(ur. 1976 r.) studiował na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP w latach 1996-2001 w pracowniach prof. J. Waltosia i prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. S. Rodzińskiego. Doktorat na ASP w Krakowie zrealizował w 2006 r., a habilitację w 2012 r. Laureat wyróżnienia w II Ogólnopolskim Konkursie im. M. Michalika, Częstochowa (2004); Grand Prix Homo Quadratus Ostroviensis, Ostrowiec Świętokrzyski (2006); Głównej Nagrody Prezydenta Miasta Radomia w V Triennale Autoportretu, Radom (2006); Nagrody Dyrektora Miejskiej Galerii Sztuki w III Ogólnopolskim Konkursie im. M. Michalika, MGS, Częstochowa (2006); Grand Prix XXII Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin (2008); Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego dla Młodych Twórców (2008). Ma na koncie 18 wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 103

Jacek Sztuka (1976)
Na uwięzi, plaża XIV, 2014

akryl, płótno / 50x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
199 USD