69. Magdalena Szyszkowska - Zima, 2014

    Katarzyna Urbaniak
    - Superwoman, 2011,

    Magdalena Szilke
    - Walka, 2014,

(ur. 1972 r.) dyplom z grafiki warsztatowej w 1997 r. uzyskała na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie pod kierunkiem prof. S. Góreckiego. W 2011 r. ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom pod kierunkiem prof. T. Kotkowskiej- Rzepeckiej, aneks do dyplomu zrealizowała w specjalizacji: artystyczny papier unikatowy. Obecnie pracuje jako asystent w Instytucie Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie.

Nr katalogowy: 69

Magdalena Szyszkowska (1972)
Zima, 2014

akryl, płótno / 80 x 80 cm
sygn. p.d.: M.Sz. 2014

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
265 USD