98. Konrad Trzeszczkowski - Bez tytułu, 2011

    Magdalena Szczerbakowicz
    - bez tytułu, 2013,

    Dominik Smolik
    - Grotesque, 2014,

(ur. 1985 r.) studiował na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP. Dyplom uzyskał w 2011 r. Autor wystawy indywidualnej w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Trzecia Fala, Warszawa (2012). Uczestnik wystaw zbiorowych m.in. w Galerii Turbo (2011); Galerii Funky (2011); Muzeum Drukarstwa (2012).

Nr katalogowy: 98

Konrad Trzeszczkowski
Bez tytułu, 2011

olej, płótno / 116x88 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
199 USD