92. Monika Walter - Inizio, 2012

    Marta Szarek
    - Panczeniści, 2013,

    Katarzyna Orońska
    - Książki, 2013,

(ur. 1979 r.) Jest laureatką pierwszego miejsca w konkursie Tortoreto & Ditorni, Włochy (2010); pucharu za całokształt twórczości Ripattoni in Arte, Włochy (2012). Uczestniczka wystaw: Contemporary Art in Rome, Rzymie, Włochy (2013); Angel Orensanz Foundation Lower East Side of Manhattan, Nowy Jork, USA (2013); The Story of the Creative, Long Island City, Nowy Jork, USA (2013); Creatives Rising, digital exhibition, Nowy Jork, USA (2013); SCOPE Art Fair. Artwork in our Digital Group Show, Miami, USA (2013).

Nr katalogowy: 92

Monika Walter (1979)
Inizio, 2012

olej, płótno / 50 x 60 cm
sygn. l.d.: MWalter
opisany na odwrocie: „INIZIO" MONIKA WALTER 12.2012

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD