58. Patrycja Winiarska - Zapomnienie, 2013

    Maciej Zabawa
    - Ślicznotka z Gniezna, 2014,

    Agnieszka Łapka
    - Martwa natura, 2012,

 sygn. na odwrocie

(ur. 1988 r.) w latach 2008-2013 studiowała Edukcację artystyczną na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistyczny im. K. Pułaskiego w Radomiu. W 2012 r. uczestniczyła w plenerze malarskim, zakończonym wystawą, organizowanym przez Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu Zamek w Szydłowcu.

Nr katalogowy: 58

Patrycja Winiarska (1988)
Zapomnienie, 2013

olej, płótno / 70x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR