56. Dominika Wlazło - Zima, 2013

    Izabela Rogucka
    - Bug, 2013,

    Maciej Zabawa
    - Ślicznotka z Gniezna, 2014,

(ur. 1989 r. ) w latach 2008-2013 studiowała Edukuję artystyczną na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. K. Pułaskiego w Radomiu. W 2012 r. uczestniczyła w plenerze malarskim, zakończonym wystawą, organizowanym przez Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu Zamek w Szydłowcu.

Nr katalogowy: 56

Dominika Wlazło (1989)
Zima, 2013

olej, płótno / 60 x 90 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR