76. Danuta Wójcik - Żuraw w Paryżu, 2014

    Ewa Mrowiec-Łysy
    - bez tytułu, 2008,

    Katarzyna Janiec-Piłat
    - bez tytułu, 2010,

opisany na odwrocie: Lublin 21.02.2014 Danuta Wójcik Tytuł "Żuraw w Paryżu"

(ur. 1978 r.) od 1998 r. studiowała w Instytucie Sztuk Pięknych, UMCS w Lublinie na specjalizacji Malarstwo, w pracowni prof. J. Wojciechowskiego. W 2003 r. obroniła dyplom. Autorka wystaw indywidualnych: Rysunek, ACK Chatka Żaka, Lublin (2002); Dialog Wrażenia, Klub Centrala, Lublin (2004); Malarstwo, Lipskie Centrum Kultury, Lipsko (2005).

Nr katalogowy: 76

Danuta Wójcik (1978)
Żuraw w Paryżu, 2014

olej, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR