108. Paweł Zakrzewski - Mam to na końcu języka, 2012

    Kamila Kuźnicka
    - Makro 4 z cyklu Pareidolia 2013,

    Sonia Pajgert
    - Walka nieba i wody, 2011,

sygn. p.d. PZ, opisany na odwrocie

(ur. 1980 r.) jest absolwentem Wydziału Realizacji Telewizyjnej PWSFTiT w Łodzi oraz Wydziału Kulturoznawstwa SWPS. Studiował też na Wydziale Fotografii ASP w Poznaniu. Autor wystaw indywidualnych: Mam to na końcu języka, Barometr, Warszawa (2013); Kup Pan obraz, Galeria Funky Studio, Warszawa (2012). Ma na koncie wiele pokazów filmowych, na których prezentował prace swojego autorstwa.

Nr katalogowy: 108

Paweł Zakrzewski (1980)
Mam to na końcu języka, 2012

akryl, olej, płótno / 80x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR