38. Paulina Zalewska - Zimowe popołudnie, 2013

    Grzegorz Klimek
    - Bursztynowy koń, 2014,

    Małgorzata Zembko
    - Pole, 2013,

sygn. p.d.: PZ2014 opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA "ZIMOWE POPOŁUDNIE" 2014\'

(ur. 1981 r.) studiowała na ASP w Łodzi w latach 2002-2007 Grafikę i Malarstwo. Dyplom zrealizowała w 2008 r. pod kierunkiem prof. K. Wawrzyniaka w Pracowni Technik Wkle?słodrukowych. Aneks do dyplomu pod kierunkiem prof. R. Hungera wykonała w Pracownii Malarstwa. Brała udział w wystawach: Gora?ce kasztany, Stowarzyszenie Two´rco´w Kultury i Sztuki, Ło´dź (2012); XXIV Mie?dzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Exlibrisu, Muzeum Miasta, Ostro´w Wielkopolski (2011); Grafika studento´w Pracowni Technik Wkle?słodrukowych z lat 2003-2010, Galeria Kobro ASP, Ło´dź (2010); ASP. rocznik 2008 - najlepsze dyplomy, Centralne Muzeum Wło´kiennictwa, Ło´dz´ (2009); Urbino - miasto grafiki, Os´rodek Propagandy Sztuki, Ło´dź (2008); Grafika studento´w i pedagogo´w Akademii Sztuk Pie?knych w Łodzi z lat 2003 – 2008, ASP, Katowice (2008); Urbino z wisza?cego ogrodu, Galeria Bałucka, Ło´dź (2007).

Nr katalogowy: 38

Paulina Zalewska (1981)
Zimowe popołudnie, 2013

akryl, płótno /

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 100 zł
742 EUR
1 024 USD